Hakkımızda

Green Çim Halı & Green Peyzaj çim halı, çim çit ve peyzaj uygulamalarını son müşteri ile uygun fiyat, kaliteli hizmet ve doğru işçilik ilkesiyle buluşturarak sektöre yön vermeyi amaçlıyor.

Green Çim Halı & Green Peyzaj

Her Şey Yeşille Başladı...
Kuruluş Öykümüz

Green Çim Halı & Green Peyzaj olarak, 2015 yılından beri faaliyette olan firmamız iç ve dış mekanlarda doğal ortam ve yeşilin renkleri ile görsel şölenler sunmaktadır. Uyguladığımız yapay çim halı ve yapay peyzaj ürünlerimiz UV katkılı olup, güneş ışıklarına dayanıklı ve leke tutmayan özelliği ile temizliği kolay olan ürünlerdir. 

Uzman ekibimiz ile hayallerinizdeki büyülü dünyayı, evinizde ve iş yerinizde sizlerle buluşturuyoruz. Bizimle iletişime geçerek eviniz veya iş yeriniz için fiyatlandırma bilgisi alabilirsiniz. Gül duvarı, yapay bitki tavan çalışması, yapay tavan çalışması, yapay ağaç, yapay saksı, çim çit çalışması, çim halı ve yapay çiçek çeşitleri ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Neden Green Çim Halı & Green Peyzajı Tercih Etmelisiniz?

Sektörde 7 yıllık tecrübemiz ile siz değerli müşterilerimize her zaman en uygun fiyat politikasıyla hizmet vermeyi amaçlamış bulunmaktayız.